پوسته های مرتبط
لینک های خارجی
شبکه های اجتماعی
  • سبد خرید خالیست.
سبدخرید مجموع:تومان
تصویر عنوان

تنباکو دو سیب

درباره این پروژه

تنباکو دو سیب

تنباکو : توتون یا تنباکو (Tobacco) و یا به مصری پاپیروس، گیاهی با برگ‌های پهن است که در اصل در آمریکای شمالی و جنوبی رشد می‌کرد و امروزه در سراسر جهان کشت می‌شود. به برگ‌های خشک و بریده شدهٔ این گیاه هم تنباکو می‌گویند. مصرف اصلی این گیاه تدخین دود حاصل از سوزاندن برگ‌های خشک آن است که دارای نیکوتین است. این کار با پیچیدن آن در کاغذ یا پیچیدن برگ‌های برش نخوردهٔ آن به صورت سیگار یا سیگار برگ و یا ریختن آنها در سر قلیان و تدخین (کشیدن) آنها انجام می‌شود.

تنباکو دوسیب الصنوبر محصولی با کیفیت عالی میان برند های تنباکو می باشند که با کیفیت فوق العاده طعم دهی بالا و متفاوت یکی از پرفروش ترین محصولات تنباکو می باشد. تنباکو دوسیب سنگین ترین نوع تنباکوی میوه ای بوده و جزو تنباکوهای گرم محسوب می شود.

اسانس دوسیب استفاده شده در این تنباکو استانداردهای بین الملی را دارا می باشد. تنباکو معسل دوسیب الصنوبر از جمله پرفروش ترین طعم های تنباکو الصنوبر می باشد. همچنین تنباکو دوسیب از جمله پرطرفدارترین طعم های بازار نیز می باشد. معمولا افراد حرفه ای کیفیت برند تنباکو را از طریق کیفیت تنباکوی دو سیب مقایسه میکنند.

تنباکو الصنوبر

تنباکو دو سیب

دسته بندی

تنباکو معسل