پوسته های مرتبط
لینک های خارجی
شبکه های اجتماعی
  • سبد خرید خالیست.
سبدخرید مجموع:تومان
تصویر عنوان

بلاگ

بهترین طعم قلیان و طعم میکس تنباکوی میوه‌ای

  |   دسته بندی نشده   |   1 دیدگاه

بهترین طعم قلیان میوه ای

منظور از انتخاب بهترین طعم قلیان میوه ای این است که شیره ی تنباکوی آن نباید بیش از حد کم یا زیاد باشد . میزان شیره ی تنباکو اگر زیاد باشد در گلو ایجاد ناراحتی می کند و به قول معروف گلو را می زند و بعضی اوقات حتی امکان دارد طعم شیره را در دهان حس کنیم.

اگر طعم قلیان خشک باشد یعنی شیره ی تنباکو کم باشد نیز سبب ناراحتی در گلو می گردد. این شیره که همان گلیسیرین می باشد می باید نوع گیاهی و خوراکی باشد. باید توجه کنیم که مار ک های متفرقه نوع شیمیایی را بکار می برند که البته خیلی خطرناک بوده و فرد مصرف کننده اصلا متوجه موضوع نخواهد شد. پس بهتر این است که در انتخاب آن بسیار دقت کنیم.

مورد مهم دیگری که باید در آن دقت شود این است که نوع تنباکو نباید خیلی خرد و ریز باشد چون در این صورت راه ورودی هوا را در سر قلیان مسدود می نماید.

طعم های قلیان

درباره ی اسانس  مورد استفاده در این محصول باید توجه کرد که  از اسانس مرغوب و استاندارد قابل مصرف و خوراکی استفاده گردد. بسیاری از مارک های معروف به دلیل وجود جنس تقلبی هم نام آن نمی توان به آنها اعتماد کرد.

مصرف قلیان میوه ای اکثریت طرفدار را بین آنهایی که قلیان می کشند داراست که با طعم انواع میوه های گوناگون مثل پرتقال، سیب، نعناع و غیره ساخته می شود.

از بهترین طعم های قلیان می توان  نعناع ، موز ، لیمو ، پرتقال ، طالبی ، خیار ، هلو ، انگور سبز ، گلابی  و بسته بندی هایی به رنگ های ملایم در بازار ، معمولا در گروه بهترین طعم تنباکو می باشند.

طعم قلیان

میکس تنباکوی میو‌ه‌ای

هنگامی که در مورد بهترین میکس تنباکوی میوه‌ای صحبت می‌کنیم، در واقع به این فکر می‌کنیم که چه طعم‌های را باهم مخلوط کنیم و طعم جدید و دلخواه‌ خود را بسازیم. در ادامه شما را با ترکیب تنباکوهای میوه‌ای آشنا می‌کنیم.

میکس تنباکوی دو سیب و نعناع: برای میکس این دو نوع تنباکو باید از هر کدام به میزان مساوی مخلوط کنید. نعناع خنک کننده است و از ترکیبش با دوسیب طعمی عالی به وجود می‌آید.

میکس هلو، نارگیل و وانیل: ترکیب این سه طعم باهم یک طعم شگفت انگیز به قلیان می‌دهد.

میکس گیلاس و نعناع: ترکیب تنباکوی گیلاس و نعناع طعمی خنک و شیرین ایجاد می‌کند و طرفداران زیادی دارد.

میکس هندوانه، نعناع و کیوی: این سه طعم وقتی ترکیب شوند طعم خنک و خوش مزه‌ای را تولید می‌کنند.

میکس انگور و لیمو: برای ترکیب این دو تنباکو درصد لیمو باید بیشتر باشد. تا طعم دلخواه را داشته باشید.

میکس هلو و پرتقال: این ترکیب جذاب و نشاط آور است. حتما یکبار طعمش را امتحانش کنید.

میکس دوسیب و لیمو: در ترکیب این دو طعم باید مقدار بیشتری دوسیب استفاده کنید.

میکس طالبی و هلو: از ترکیب این دو طعم مزه‌ای شیرین و دلچسب حاصل می‌شود.

میکس لیمو و آلبالو: طعمی عالی دارد و فرد از کشیدن این قلیان سیر نمی‌شود.

 میکس هلو و هندوانه: باید مقدار تنباکوی هلو دوبرابر مقدار تنباکوی هندوانه باشد.

این میکس‌ها نتیجه انجام نظرسنجی دربین افرادی است که به طور مداوم مصرف کننده‌ی قلیان هستند.

چند نکته درباره‌ی میکس تنباکوی میوه‌ای

توجه داشته باشید که طعم نعنا را می‌توان با اکثر طعم‌های تنباکوی میوه‌ای میکس کرد. برای طعم‌های کاپوچینو، شکلات و قهوه داخل تنگ قلیون به جای آب اگر از شیر استفاده کنید، طعم قلیان عالی‌تر و دلچسب می‌شود. برای قوی‌تر شدن طعم‌های هلو، پرتقال و البالو بهتر است به جای آب درون تنگ قلیان از شربت همین میوه‌ها استفاده کنید. هرگز فراموش نکنید که مصرف قلیان علی‌رغم ایجاد حس نشاط و سرخوشی موقتی که به شما می‌دهد، عوارض زیادی بر بدن دارد و سلامتی شما را به خطر می‌اندازد. اگر هنوز اول راه هستید و به طور جدی به مصرف قلیان اعتیاد پیدا نکردید پیشنهاد می‌کنیم از مصرف مجدد صرفه نظر کرده و با این کار سلامتی خود را تضمین کنید.

 

1دیدگاه
  • Mansor | آوریل 15, 2021 at 2:28 ق.ظ

    عالی بودمرسی

ارسال دیدگاه